Школа Голлівуду в Україні завершує прийом заявок на курс "Режисура художнього фільму"
  Національний кінопортал KINOKOLO.UA, 3 листопада 2005 р.
   За кілька днів – 5 листопада – останній термін подачі заявок на навчання в Школі Голлівуду в Україні на курсі "Режисура художнього фільму", що ним керуватиме викладач-практик кіномистецтва зі США, режисер Марк Тревіс.

Власне, презентація Школи Голлівуду в Україні відбудеться 21 листопада за участи американського посольства в особі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джона Гербста, а також за участи представників ексклюзивного спонсора проекту – компанії „ОЛІМП”.

Відкриття школи та реєстрація студентів на перший освітній курс, що ним і буде "Режисура художнього фільму" Марка Тревіса, – 23 листопада.

24 листопада – початок занять. Для можливости навчання на цьому курсі Марка Тревіса всім охочим слід подати вступні документи до 5 листопада 2005 року за адресою "Школа Голлівуду в Україні" (Культурно-художній центр Національного університету "Києво-Могилянська академія", вул. Іллінська, 9 (3-й поверх), Київ, Україна, 04070); телефон: (044) 494-01-34, е-mail: info@hollywood-school.com .

Усі кандидатури розгляне комісія спеціалістів кіноіндустрії зі США. Кожен студент, який закінчив освітній курс, отримає сертифікат, підписаний викладачем і керівником Школи Голлівуду. Найкращі студенти зможуть отримати рекомендації від інструкторів Школи:
- на практику в голлівудських проектах;
- на роботу в спільних українсько-американських кінопроектах, як на території України, так і на території США;
- на роботу до теле- та кінокомпаній України.

Наступні навчальні курси за напрямками „продюсування”, „режисура”, „сценарна майстерність”, „монтаж” заплановано на лютий 2006 року. Інформацію про викладачів та програму навчання організатори школи обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Докладніше про Школу Голлівуду в Україні – на сайті www.hollywood-school.com .